Vestuvių idėjos

Partynuoma komanda tai mintys, idėjos ir daiktai padedantys  rengiant neįprastą vestuvinę nuotaiką.

Kiekviena pora besiruošianti vestuvėms nori išsiskirti savo unikalumu bei fantazija rengiant vestuvinį vakarą. Jūs neapsirikote ir puikiai pasirinkote www.partynuoma.lt komandos siūlomus daiktus. 

Vestuvių idėjos gimsta čia pat žiūrint prekių katalogą.

Mūsų siūlomos vestuvių idėjos

 Mes Jums galime pasiūlyti nesibaigiantį asortimentą būtinų daiktų, atributikos, dekoracijų bei papuošimų vestuvėms.  Jums neteks rūpintis viskuo, mes padėsime ir nebūtina visko pirkti, mes išnuomosime. Ši  paslauga pasirūpins ne tik taip brangiu sužadėtinių laiku bet ir sutaupys pinigų. www.partynuoma.lt komanda siūlo žvilgtelėti, į dekoracijų gausą.

Norint sukurti romantiką dvelkiančią vestuvinę puotą būtina panaudoti baltus narvelius, Provanso stiliaus žvakides, kabančias baltų vytelių dekoracijas. Be abejo negalime pamiršti žvakių ir gėlių. Pasiūlysime puikius stovus – žvakides tinkančius naudoti tiek lauke, tiek viduje. Nė viena vestuvinė puota nepraeina be jūros gėlių. Nepamirškite pasirūpinti iš anksto nuostabaus grožio ir puikios kokybės vazomis.

Puiki vestuvių idėja, sukurti vintage stiliaus vestuves. Tai ne tik romantiška, įdomu bet ir primena tėvų, senelių laikų vestuves. Kuriant vintage stiliaus vestuves galima panaudoti senovines kėdes jauniesiems.Galima sukurti jaukų kampelį tiek fotosesijai, tiek saldaus stalo pagyvinimui panaudojant senovinį samovarą, bronzinę ažūrinę žvakidę. Visa tai mes Jums galime išnuomoti, ir vintage stiliaus vestuvės būtinai bus įgyvendintos!

Žaismingos vestuvių idėjos

Tam, kad vestuvės netaptų nuobodžios ir tradicinės siūlome jas padaryti žaismingesnes. Panaudoti kreidines lentas, molbertą. Tai taps puiki pramoga,žaidimas svečiams. Norint sukurti žaismingas ir nuotaikingas vestuves, verta pagalvoti apie kabančias popierines dekoracijas, kurios bus ne tik įspūdingos, bet ir spalviškai kurs norimą nuotaiką.

Planuojantiems įdomias ir išskirtines vestuves, siūlome nepamiršti savo vestuvių idėjas paversti realybę. Kurkime atmosferą kartu.

  Vestuvių planavimasVestuvių scenarijus