Vestuvių dekoravimas

Vestuvių dekoravimas, tai šventės vizitinė kortelė, kuri suteikia pirmą įspūdį ir daug pasako apie būsimą šventę. Apie pasirinktą temą, spalvas, nuotaikas.

Šventės dekoravimas išties užima daug laiko. Kol išsigrynini idėją, užsakai ir superki daiktus, išnuomoji reikiamą atributiką, sukomponuoji floristiką, sukarpai, išlankstai spaudą, išlygini audinius, praeina ne viena diena. Kelių žvakidžių išdėstymas, gėlių pamerkimas ant stalų, dar nėra dekoras. Tikrasis dekoras yra didelis darbas, kai apgalvojama kiekviena smulkmena ir sukuriamas vientisas, išbaigtas vaizdas.

Vestuvių dekoravimas pradedamas, kai žinome vestuvių datą, pasirinktas šventės erdves ir jaunavedžių svajones. Tada dėliojame vizijas, kuriame kvietimus, deriname detales, skaičiuojame šventės sąmatą ir vestuvių dieną įgyvendiname suplanuotą dekorą.

ŠVENTĖS ABC komanda jau daug metų grąžina vestuvių šventes. Dekoruojame santuokos ceremonijos vietas, bažnyčias, sodybas, dvarus, restoranus, terasas, kiemelius, automobilius. Įrengiame fotosesijų erdves. Pasirūpiname puokščių kompozicijomis, stalo numeriais, vardų kortelėmis, sėdėjimo planais, audiniais, vazomis, žvakidėmis, saldaus stalo indais ir visa dekorui skirta atributika. Taip pat komponuojame nuotakos, liudininkės puokštes, vaikinų butenjeres.

Negailime laiko, jėgų ir patarimų gražios šventės įgyvendinimui.