Vestuvių atributika 

Visi jaunieji nori, kad svarbiausia jų gyvenimo šventė būtų be priekaištų, pati nuostabiausia, todėl reikia apgalvoti daugybę smulkmenų. Svarbu ne tik apranga, bet ir šventės vieta, stalo papuošimas. Reik apgalvoti ar kabinti kažką ant lubų, ar puošti įėjimą, ar daugiau akcentuoti stalą?

Vestuvių atributika, tai smulkesni mūsų nuomojami daiktai, kaip dvipusiai rėmeliai skirti dėti nuotraukas ar meniu ant stalo, kreidinės lentelės, skėčiai, pagalvėlės žiedams, mažos žvakidės ir aišku visos parduodamos popierinės dekoracijos. Nors tai yra mažmožiai, bet jie vestuvėms suteiks jaukumo, originalumo ir kartais net tokios atrodo nepastebimos detalės, svečiams ir būna labiausiai matomos.

Mūsų siūloma vestuvių atributika

Iš parduodamų popierinių dekoracijų, mes turime pastatomus žibintus, gaubtus, rozetes ir aišku populiariuosius pomponsus. Dekoracijos nėra brangios, bet turi didelį efektą, apskritai vestuvių atributika – popierinė, suteikia lengvumo, žaismingumo įspūdį. Pati šventės vakaro dalis, neturi būti labai oficiali, dalykiška, tokį įspūdį iškart veja šalin pakabintos spalvotos iš popieriaus padaryti dailūs niekučiai.

Tokie nuomojami dalykai, kaip rėmeliai, kreidinės lentelės, ypač tinka saldžiam stalui, kur galima parašyti ar patalpinti užrašus "pagaminta su meile", "šokoladiniai pyragaičiai" arba barui, kur ant lentelės kreida galėtumėte parašyti "šalta kava" ir t.t O mažos žvakidės su degančiomis žvakutėmis, sukurs romantišką aplinką, neužims daug vietos ir neužstos kas svarbiausia, tai yra gėlių kompozicijos ir svečiai.

Mūsų išnuomojamos pagalvėlės žiedams, daugiausia yra medžiagines, bet turime dvi ir iš samanų, jos ypač tinka šventėm, kurių akcentas yra ekologija, gamta ir žaluma. Prie samanotų pagalvėlių, nuomojame ir vainikus, juos galima panaudoti kaip automobilių puošmeną arba stalo. Taip be vargo sukursite puikų vientisą dekoro ansamblį. Asortimentas mūsų didelis ir nuolat papildomas, jei reik žibintų, narvelių, sendaikčių, kreipkitės pas mus, į partynuoma.lt komandą. Internetu viskas greičiau ir pigiau.

Patarimai renkantis vestuvių atributiką

Su mielu noru patarsime, kur ir kaip geriau panaudoti mūsų turimus daiktus, atributiką ir prie ko labiausiai ji tiks. Gal norėsite retro vestuvių, tai neapseisite be senovinės žvakidės, spausdinimo mašinėlės? O gal svajojate apie romantišką ir prabangią aplinką su daug žvakių ir rožių, tad pagelbėsime įsirenkat mūsų žvakides, vazas ir pasiūlysime raudoną kilimą. Su mumis svajonės lengvai virsta realybe!