Stalo puošimas

Kiekvienas besirengiantis savo vestuvių, krikštynų ar gimtadienio šventei nori nustebinti svečius. Norisi išskirtinės vietos vestuvių puotai, ypatingų patiekalų ir gėrimų, geros muzikos ir nuotaikos.

Tam, kad sukurti nuostabią ir šiltą šventės nuotaiką nebūtina išleisti daug pinigų, nebūtina visko pirkti vienam vakarui- galima išsinuomoti. Partynuoma.lt kolektyvas siūlo platų asortimentą, dekoracijų, indų, vestuvinių atribūtų, salės ir stalo papuošimų.Viskas priklauso nuo Jūsų norų.

Platus stalo puošimo asortimentas

Neabejotinai svarbus akcentas visose šventėse yra stalo papuošimas. Stalo puošimas tai indai, įrankiai, taurės, vazos ir žvakidės, kabančios dekoracijos virš stalo, žvakidės – stovai  ir dar daugiau būtinų vestuvių atribūtų, kuriant skoningai papuoštą stalą.

Partynuoma.lt gali pasiūlyti visus indus būtinus rengiant šventei. Dar daugiau, puikiu šventės akcentu taps išradingas saldumynų pateikimas. Ne viena šventė ar tai vestuvės, ar krikštynos nepasibaigė be torto, šampano. Tam, kad saldaus stalo asortimentas nepasibaigtų tradiciniu tortu ir šampanu, siūlome įvairiausius kelių aukštų, besisukančius padėklus, indus saldainiams, keksiukams.

Būtinas šventės akcentas yra gėlės. Gėlėms galime pasiūlyti įvairiausių formų, dydžių vazų. Vazų įvairovė neapribos Jūsų fantazijos, o tik padės išsipildyti svajonėms dekoruojant šventinį stalą. Labai gražiai atrodo stalas puoštas skirtingų dydžių ir formų vazomis. Tai sukuria žaismingumo ir žavumo.

Proginio stalo puošimas

Ir beabėjo žvakidės ant stalo, grindų, visur kur širdis geidžia. Proginio stalo puošimas neapsieina be žvakidžių. Be tradicinių žvakidžių, siūlome stiklines, įvairios formos, tūrio ir aukščio žvakides. Nepakartojamai atrodo vazos – žvakidės, tai puikus duetas jungiantis du derinius, plaukiojančios žvakės ir gėlių žiedai viename inde. Stiklines vazas labiau tinka dekoruoti proginį stalą, o žibintus panaudoti grindų, laiptų, bendram salės papuošimui.

Savo asortimente galime pasiūlyti dekoratyvinius, baltus narvelius. Baltus narvelius galime panaudoti stalo papuošimui. Narvelio viduje galima padekoruoti žvakes, puokštę, šakas, nuotraukas. Baltą narvelį taip pat galime panaudoti vokams sudėti.

Įdomus sprendimas stalo papuošimui yra dekoratyvaus balto medžio integravimas. Medelis gali būti  apkabintas nuotraukomis, akmenukais, gėlėmis. Derinant baltą medelį, provanso stiliaus žvakides, baltus narvelius sukursite ypatingą nuotaiką sau ir svečiams.

Stalo serviravimas

Sventinis stalas