Indų nuoma

Partynuoma komanda pasirūpins Jūsų šventės stalo serviravimo  inventoriumi. Indų nuomos paslauga puikiai tiks norintiems surengti nuostabią šventę atokioje, dar nenusibodusioje ir svečius nustebinančiu gamtos kampeliu. Tai galėtų būti žydinti pieva, jūros krantas o gal nepanaudotas namų kampelis.. Tai puiki galimybė surengti šventę neįprastoje vietoje. Jums neteks rūpintis taip svarbiu stalo indų ir įrankių  inventoriumi. Mes tai padarysime už Jus! Nebereikia visko pirkti, galima išsinuomoti. Tai sutaupys netik laiką, bet ir pinigus. Indų nuoma puikus pasirinkimas, pateisinatys lūkesčius.

INDŲ NUOMOS PASIŪLYMAI

Galime pasiūlyti pilnai sukomplektuotus stalo indus ir įrankius.  Mūsų asortimentą sudaro aukštos kokybės baltos pietų  stalo lėkštės.  Lėkštės yra klasikinio stiliaus, apvalios. Lėkščių asortimentą sudaro  kelių dydžių karšto, šalto patiekalo ir desertinės lėkštės.

Taip pat pasirūpinome gėrimų indais. Gėrimų indus sudaro stikliukai, įvairių dydžių taurės  skirtos  baltam, raudonam vynui, vandeniui,šampano taurės bei kavos ir arbatos puodeliai.  Be abejo nepamiršome ąsočių ir grafinų. Visa tai nesibaigiantis sąrašas indų, įrankių, termosų, kuris papuoš šventinį stalą ir pagelbės ruošiant šventinį vakarą.

Negalime  nepažymėti, mūsų siūlomos gausos saldaus stalo indų, padėklų. Puikus, išradingas saldaus stalo pateikimas, pasinaudojant nuomojamais padėklais pagamintais iš aukštos kokybės stiklo, nerūdijančio plieno bei naujai atgimusios plastmasės. Galime pasiūlyti viena auksčių ant kojelės padėklų, dviejų, trijų, ir net keturių aukštų padėklų desertams, keksiukams, pyragėliams.Tai bus puikus šventinio stalo akcentas ir  papuošimas!

INDŲ NUOMOS PASLAUGA

Indų nuoma tai puiki paslauga, kurią teikiame su malonumu. Norėdami išsiskirti iš kitų nuolat atnaujiname asortimentą, esame lankstūs ir prisitaikantis prie situacijos. Vykdydami nuomos paslaugas remiamės abipusiu bendradarbiavimo pagrįstu aiškiais ir skaidriais principais. Rūpindamiesi savo klientų  patogumu ir brangiu laiku, dedame visas pastangas kuo greičiau suteikti visą informaciją apie turimų indų nuomą. Partynuoma komanda linki gražių šventinių akimirkų! Kurkime nuotaiką kartu....

   Nuoma vestuvėmsTaurės