Paieška

Krepšelis  

prekė (tuščias)

Atsiliepimai

Parašė Erika
Nuoširdus ačiū merginoms už kokybiškas vestuvių ...

11-09-2017
Parašė Orinta
Likau labai patenkinta tiek suteikta nuomos pas ...

05-01-2017

Peržiūrėti visus

Partynuoma.lt, tai naujoviškai mąstanti ir dirbanti komanda, užsiimanti indų, įrankių ir dekoracijų  nuoma, šventės planavimu, dekoravimu ir koordinavimu. Dirbame nuo 2013 metų ir kasmet vis augame.

Kodėl turėtumėte kreiptis į mus?

Jei prireikia indų, dekoracijų, vazų ir pan., tai geriau išsinuomoti, nes tai pigiau ir užima mažiau laiko. Mūsų moto: Nesandėliuok, o nuomok! Ir jis tikrai pasiteisina.

Jei ieškote vestuvių planuotojų, tai esame iš Vilniaus, tačiau dirbame visoje Lietuvoje. Turime didelę patirtį su ne Lietuovoje gyvenančiais jaunavedžiais. Bendraujame lietuvių, lenkų, rusų ir anglų kalbomis.  

Jei ieškote dekoratorių, tai patys dirbame su gėlėmis ir kartoteka. Dekoruojant įvairaus stiliaus šventes, stengiamės visada įtilpti į nustatytą biudžetą. Neieškome lengviausio varianto, o kuriame ir dirbame, kad kiekvieną šventę padarytume savitą ir jaukią.

Jei ieškote koordinatorių, tai šventėje stengiamės būti nepastebima pagalbininkė, kuri atliks visas nurodytas nuotakos užduotis ir su malonumu padės visiems, kam tos pagalbos prireiks.

Tad jei Jūsų laukia nepamirštamas gimtadienis, ilgai lauktos vestuvės, spontaniškai sugalvota fotosesija, ar ant Jūsų pečių guli įmonės baliaus organizaciniai reikalai, susisiekite su mumis - Martyna ir Laura.